Dofinansowanie z WFOŚiGW w Łodzi

Bez nazwy-3

Dla osób fizycznych

Ruszyła dotacja z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska w Łodzi na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na inwestycje w odnawialne źródła energii, czyli m. in. w fotowoltaikę.

Skorzystaj z 40% obniżenia kosztów za instalacje fotowoltaiczne z WFOŚiGW

WFOŚiGW spłaca aż 40% kredytu udzielanego przez banki współpracujące z WFOŚiGW na instalacje fotowoltaiczne dla osób fizycznych w całym województwie łódzkim. Pula środków jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego najlepiej zadzwoń do nas już dziś i dowiedz się, jak skorzystać z tej dotacji.

Dodatkowe korzyści

Sprawnie zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami. Mamy 100% skuteczności – wszyscy klienci, dla których dotychczas złożyliśmy wnioski, otrzymali dofinansowanie z WFOŚiGW w maksymalnym dostępnym wymiarze.

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą i skorzystaj z dofinansowania.

Preferencyjna pożyczka dla firm

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie na fotowoltaikę dla przedsiębiorców w formie preferencyjnej pożyczki z możliwością częściowego umorzenia.

Poziom umorzenia to 25% lub 40% wartości pożyczki. Pożyczka pokrywa nawet do 95% kosztów kwalifikowalnych inwestycji. Skorzystać z niej mogą firmy prowadzące działalność na terenie województwa łódzkiego.

Dbając o Twój komfort i czas – zajmujemy się przygotowaniem wniosków i wszelkimi formalnościami w Twoim imieniu. Mamy 100% skuteczność w przyznawaniu dofinansowań.