Realizacje

Instalacje fotowoltaiczne to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Z dumą prezentujemy wykonane przez nas prace. Każdy projekt stanowi dla nas inne wyzwanie, a wyzwań się nie boimy i podejmujemy się ich z chęcią. Przeprowadzamy wszystkie prace poczynając od profesjonalnego audytu, przechodząc do etapu projektowego, po wykonanie instalacji fotowoltaicznej na budynkach jednorodzinnych, obiektach firmowych, w rolnictwie jak również farmy fotowoltaiczne.

Przez lata doświadczeń obsłużyliśmy wielu klientów z przeróżnych branż, ze zróżnicowanymi potrzebami i celem, w którym wykonywane były instalacje OZE.

To dla nas zaszczyt, że możemy iść wraz z naszymi klientami w kierunku nowoczesności, ekologii i pomagać w znacznym redukowaniu kosztów utrzymania firm i domów prywatnych, poprzez zmniejszenie zużycia energii elektrycznej z sieci, na rzecz tej, która pochodzi z odnawialnych źródeł. Z dumą prezentujemy wykonane przez nas prace. Wszystkie one przyczyniły się do znacznej redukcji zużycia energii elektrycznej i ograniczenia emisji CO2.