Farmy fotowoltaiczne

farma PV2-kopia

Zarabiaj na nieużywanym gruncie i darmowej energii ze słońca dzięki swojej farmie fotowoltaicznej

Jeśli posiadasz działki o powierzchni ok. 2 ha lub większe i są one nieosłonięte przez drzewa czy budynki, o klasie gruntu RIV, RV, R VI, zorientowane na południe bądź płaskie, oddalone maksymalnie do 200 m od linii elektroenergetycznej i z dojazdem utwardzoną drogą rozważ budowę własnej farmy fotowoltaicznej i stań się producentem energii elektrycznej na większą skalę.

Farmy fotowoltaiczne

Farmy fotowoltaiczne stają się nowym opłacalnym rodzajem inwestycji w Polsce i są to instalacje o mocy od kilkudziesięciu kilowatów do kilku megawatów. Możesz stać się producentem i dystrybutorem energii elektrycznej do sieci elektroenergetycznej, zarabiać z dużym zyskiem na tej inwestycji przez wiele lat, a także zapewnić lokalne bezpieczeństwo energetyczne. Farma fotowoltaiczna jest cicha i bezpieczna dla ludzi i środowiska, bezawaryjna i bezobsługowa. Czas wykonania inwestycji zajmuje kilka tygodni i jest to błyskawiczne tempo w porównaniu do instalacji z innych odnawialnych źródeł energii.

farma PV3-kopia

Dodatkowe korzyści

Bogate doświadczenie w branży energii odnawialnej oraz współpraca z wiodącymi producentami pozwala nam na budowy farm każdych wielkości. Dobieramy komponenty najwyższej jakości i

dostosowujemy się do ukształtowania terenu, co maksymalizuje uzysk energii i jednocześnie obniża koszty inwestycji.

Skontaktuj się z nami

i poznaj korzyści płynące z posiadania farmy fotowoltaicznej