Dotacje dla firm – łódzkie

Preferencyjna pożyczka dla firm

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi prowadzi nabór wniosków o dofinansowanie na fotowoltaikę dla przedsiębiorców w formie preferencyjnej pożyczki z możliwością częściowego umorzenia.

Poziom umorzenia to 15%, 40% lub 45% wartości pożyczki. Pożyczka pokrywa nawet do 100% kosztów kwalifikowalnych inwestycji. Skorzystać z niej mogą firmy prowadzące działalność na terenie województwa łódzkiego.

Dbając o Twój komfort i czas – zajmujemy się przygotowaniem wniosków i wszelkimi formalnościami w Twoim imieniu. Mamy 100% skuteczność w przyznawaniu dofinansowań.

Dodatkowe korzyści

Sprawnie zajmiemy się za Ciebie wszystkimi formalnościami. Mamy 100% skuteczności – wszyscy klienci, dla których dotychczas złożyliśmy wnioski, otrzymali dofinansowanie z WFOŚiGW w maksymalnym dostępnym wymiarze.

Umów się na bezpłatne spotkanie z naszym doradcą i skorzystaj z dofinansowania.

Oszczędzaj i zarabiaj z fotowoltaiką w Twojej firmie.

Koszty funkcjonowania firm często są bardzo duże, a otrzymywane rachunki za energię elektryczną przyprawiają wielu przedsiębiorców o zawroty głowy. Z tym problemem można sobie jednak sprytnie poradzić inwestując w prąd ze źródła odnawialnego. Doskonałym rozwiązaniem jest fotowoltaika. Dofinansowanie sprawia, że koszty całej inwestycji szybko się zwracają, a opłata za energię elektryczną ulega obniżeniu. Instalacja fotowoltaiczna w przypadku firm stanowi zwykle sposób na dodatkowe źródło energii elektrycznej w firmie. Dostęp do praktycznie darmowej energii odnawialnej zmniejsza zużycie prądu z sieci i idące za tym rachunki. To jednak nie wszystko. Przedsiębiorcy w województwie łódzkim mogą ubiegać się o preferencyjną pożyczkę z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska lub z programu JEREMY, którymi dofinansują wykonanie w firmie instalacji fotowoltaicznej. Taką pożyczkę można również z czasem częściowo umorzyć co jeszcze bardziej obniża realne koszty wykonania instalacji fotowoltaicznej w przedsiębiorstwie. Przy rosnących cenach energii elektrycznej doskonałym rozwiązaniem dla przedsiębiorców może okazać się fotowoltaika. Dotacje dla firm z miasta Łódź to dobry sposób na obniżenie kosztów w firmie.