Fotowoltaika dla domu

Bez nazwy-1

Fotowoltaika – oszczędzaj z nami energię w Twoim domu!

Fotowaltaika w Twoim domu oznacza spore oszczędności i działanie zgodne ze standardami ekologii. Instalacje fotowoltaiczne będą dobrym uzupełnieniem dla prądu z sieci elektrycznej. Mogą również stanowić zupełnie odrębny, w pełni niezależny i samowystarczalny system, który zapewni dostęp do energii elektrycznej w Twoim domu. Zastanawiasz się, jak to możliwe, by montaż fotowoltaiki przyniósł takie efekty?  Okazuje się, że polski klimat z dużą ilością naturalnego światła i relatywnie małym udziałem upalnych dni w roku, sprzyja codziennemu użytkowaniu instalacji fotowoltaicznych. W Polsce fotowoltaika może pomóc wytworzyć więcej energii niż w krajach położonych na południu Europy!

Z pomocą ogniw jesteśmy w stanie zapewnić dostęp do energii elektrycznej dla Twojego domu. Nowoczesne panele fotowoltaiczne są w stanie zaopatrzyć domy jednorodzinne w energię elektryczną, która – przy odpowiednim wykorzystaniu – pokryje całoroczne zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na prąd. Zgromadzona w specjalnych akumulatorach energia może być wykorzystywana zarówno do użytkowania urządzeń elektrycznych, ale także do podgrzewania wody.

Chcesz obniżyć rachunki w Twoim gospodarstwie domowym do absolutnego minimum? Montaż fotowoltaiki na dachu to inwestycja, która szybko się zwróci! Dodatkowo od 2019 roku możesz skorzystać także z ulgi termodernizacyjnej na instalację fotowoltaiczną i odzyskać 18-32% wartości całej inwestycji.

Chcesz się zabezpieczyć przed koniecznością płacenia z roku na rok coraz więcej za tą samą ilość pobranej z sieci energii elektrycznej?

Stworzymy dla Ciebie idealne rozwiązanie tego problemu i zrealizujemy go pod klucz. Dopasujemy instalację fotowoltaiczną do indywidualnych potrzeb Twoich i Twojej rodziny.

Ulga podatkowa w 2022 na fotowoltaikę

Od 2022 roku możesz odliczyć cały koszt instalacji fotowoltaicznej od podstawy opodatkowania podatkiem dochodowym dla osob fizycznych! Łączna kwota odliczenia może wynieść nawet 53 000 zł! Podatek można odliczyć przy rozliczeniu według skali podatkowej (stawki: 18% i 32%), podatku liniowego i ryczałtu.

Odlicz panele fotowoltaiczne od podatku