Fotowoltaika dla firmy

Obniż koszty utrzymania Twojej firmy i pozwól, by panele słoneczne pracowały dla Ciebie!

Energia elektryczna często stanowi ważną pozycję w firmowym budżecie. Szukasz rozwiązania jak obniżyć wysokość bieżących opłat? Fotowoltaika dla firm to strzał w dziesiątkę! Polecamy nowoczesne instalacje pv, które pozwolą optymalnie wykorzystać przestrzeń firmowego dachu i wyprodukować darmową zieloną energię elektryczną.

Przygotowaliśmy korzystne rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców, których interesują panele pv. Oferujemy leasing na preferencyjnych warunkach. Skorzystanie z zewnętrznego finansowania sprawia, że, Twoja firma „nie zamraża” własnych środków i jest w stanie operować swoją gotówką w innych obszarach działalności. Inwestycja rozłożona jest w czasie, dzięki czemu jej koszt jest rozdzielony na dogodne raty, które w całości można ująć w kosztach podatkowych.

Co więcej, inwestując w panele słoneczne, czyli nowoczesną instalację fotowoltaiczną, gwarantujesz sobie obniżenie do minimum kosztów za prąd wykorzystywany w Twoim przedsiębiorstwie. Natomiast za nadwyżki prądu wyprodukowanego w Twojej własnej elektrowni fotowoltaicznej otrzymujesz pieniądze od zakładu energetycznego! Od niedawna małe i średnie przedsiębiorstwa przy instalacjach o mocy do 50 kW mogą również magazynować nadwyżki wyprodukowanej energii w zakładzie energetycznym i odbierać je w ciągu 12 mies., co sprawia, że inwestycja w fotowoltaikę jest teraz korzystna jak nigdy dotąd.

Szukasz sposobu, aby skutecznie i na stałe obniżyć wydatki za energię w Twojej firmie?

Dzięki prostemu rozwiązaniu, jakim jest instalacja fotowoltaiczna, umożliwimy Ci obniżenie rachunków za prąd o ponad 60%!

Dodatkowe korzyści

Aż 25% wartości inwestycji w fotowoltaikę możesz odpisać od amortyzacji, dzięki czemu inwestycja szybciej Ci się zwróci. Spośród wszystkich dostępnych odnawialnych źródeł energii, inwestycja w fotowoltaikę jest najbezpieczniejsza i zwraca się najszybciej, tj. ok. 5-8 lat. Nawet po tym czasie Twoje panele słoneczne dalej będą dla Ciebie produkować gwarantowaną ilość darmowej energii przez kolejne 20 lat.

Dodatkowo Twoja firma przyczyni się do zmniejszenia emisji groźnego CO2.
Typowa instalacja fotowoltaiczna dla firmy obniża produkcję CO2 o dziesiątki ton rocznie! Jest to ogromna korzyść dla Ciebie, dla firmy i dla społeczeństwa.

Jeśli już dziś chciałbyś zmniejszyć koszty w Twoim przedsiębiorstwie,

zmaksymalizować zyski i jednocześnie być firmą przyjazną dla środowiska